тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

12.07.2012

Українці з’їдять 100 кг огірків та помідорів прямо на Майдані – Укоопспілка

Для того, щоб визначити, які овочі кращі – українські чи іноземні, Центральна спілка споживчих товариств України (Укоопспілка) запропонує скуштувати огірки та помідори з різних країн і обрати найсмачніші. Для цього вже придбано більше 100 кг овочів з різних куточків світу. Сама ж дегустація відбудеться під час святкового заходу в неділю, 22 липня на центральній вулиці Києва – Хрещатику.

Укоопспілка, яка є ініціатором Всеукраїнської патріотичної акції «З турботою про Українське!», що передбачає маркування вітчизняних продуктів харчування, які відповідають найвищим вимогам якості, спеціальним стікером, вирішила під час урочистостей з нагоди проголошення ООН 2012 року Міжнародним роком кооперації провести цікаве дослідження. Мета - визначити чи можуть мешканці нашої країни відрізнити іноземні овочі від вітчизняних.

«Ми, як представники системи, в якій працює більше 360 виробничих підприємств по всій країні, впевнені, що українські продукти можуть на рівних конкурувати з іноземними аналогами, - зазначив заступник директора Департаменту з корпоративних комунікацій Укоопспілки Денис Гороховський. - А хто, як не споживач, може знати це краще? Тому ми вирішили запитати мешканців та гостей столиці, які ж огірки та помідори дійсно кращі?».

Дегустація відбуватиметься 22 липня з 16 по 21 годину на майданчику перед будівлею Укоопспілки (вул. Хрещатик, 7/11, ст. м. Майдан Незалежності). Також під час заходу буде проведено ще низку різноманітних конкурсів, учасники і переможці яких отримають призи та подарунки від Укоопспілки. Крім того, гостей розважатимуть українські виконавці, а вести свято буде відомий радіоведучий Олександр Рассказов.

Центральна спілка споживчих товариств України (Укоопспілка) об’єднує понад 500 тисяч кооператорів зі всієї України. В системі споживчої кооперації України працює більше 10 тисяч магазинів, 423 ринки (кожен шостий в України) та більше 360 виробничих підприємств. Укоопспілка входить в десятку найбільших платників податків України.