тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Новини Укркоопспілки

11.06.2013

Студенти Хмельницького кооперативного інституту вальсували та змагалися у кмітливості (фоторепортаж)

Дванадцятеро хлопців та стільки ж дівчат змагалися у танцях та кмітливості. Усе заради того, щоб отримати звання Містера й Міс Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Конкурс, на якому обирають найрозумніших та найкрасивіших, пройшов наприкінці травня у дев’ятнадцятий раз.

Претенденти на стрічки переможців змагалися в номінаціях: «Полонез – знайомство», «Візитка: особиста привабливість плюс ділова успішність», «Козаки і козачки», «Світський бал». До цьогорічного конкурсу студенти почали готуватися ще взимку. Танці розучували у вільний від навчання час із хореографом студії «Модерн» ХКТЕІ Іриною Веретко. Костюми учасники готували самотужки, вивчаючи світлини Віденського балу різних років та переглядаючи історичні фільми.

«Світський бал» - обов’язкова частина конкурсної програми

Ретельна підготовка не минула дарма! Глядачі і журі були вражені благородністю і граційністю, з якою учасники виконували вальс.

Вальс у виконанні конкурсантів

Одним із найцікавіших номерів стало пристрасне танго.

Пристрасне танго у виконанні конкурсантів

Ще один конкурсний танець – «Козаки й козачки» - додав запального настрою усім присутнім.

Запальні козаки

Національні строї для танцю студенти могли взяти в інституті.

Яскраві козачки

«Треба завжди пам’ятати, що студентські роки – це не лише лекції, лабораторні та курсові, це п’ять років, котрі людина буде згадувати все своє життя, – зазначила в. о. ректора ХКТЕІ Людмила Коваль. – Тому дуже приємно бачити, що навіть зараз, під час сесії, наші студенти не забувають про дозвілля, організовують такі заходи, де мають можливість проявити свої таланти».

Нагородження переможців

Журі конкурсу у складі викладачів та адміністрації вишу обрало Міс і Містер «Етномода», Міс і Містер артистичність, Міс і Містер романтичність та переможців ще в кількох номінаціях. Найкращими ж стали другокурсники Олена Ревутська (спеціальність «Бухгалтер») й Вадим Мусієнко (спеціальність «Товарознавство і комерційна діяльність»). Журі визнало їх не тільки найкрасивішими та найрозумнішими, а й найбільш оригінальними, креативними і талановитими.

Вадим Мусієнко й Олена Ревутська – Містер і Міс ХКТЕІ 2013 року

Нагадаємо, у квітністуденти ХКТЕІ перемогли в міжнародному танцювальному конкурсі. Діяльність навчальних закладів Укоопспілки, серед яких Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ), Львівська комерційна академія (ЛКА), Вінницький кооперативний інститут (ВКІ) та Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут (ХКТЕІ), 19 коледжів та технікумів, спрямована на підготовку фахівців для підприємств споживчої кооперації України та інших організацій.