тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Торгівля

Торгівля була ключовою галуззю роботи для споживчої кооперації с перших днів її існування. І сьогодні цей вид діяльності залишається пріоритетним. В нашу торгівельну мережу входять як магазини, так і ринки.

Ринки:

До наших днів дійшло чимало описів ринків минулого. Так, львівський громадський діяч і аптекар Іоанн Альнпех на початку XVII століття писав, що ринок Львова «... служить для справ суспільства, представляє собою обширну квадратну площу, де виставляються для продажу всі необхідні товари». Тут «...можна побачити покупців усіх народів, котрі стікаються з Європи й Азії, більше всього - греків, турків, вірмен, угорців, німців та італійців».

Докладніше

Магазини:

Мережа магазинів є невід’ємною частиною торгівельної галузі Укоопспілки. Більш 10 тисяч магазинів по всіх куточках України. Крамниці Укоопспілки є навіть в найменших селах (загалом 8 із 10 магазинів знаходиться у сільській місцевості). Іноді саме наші магазини є єдиною можливістю для мешканців таких сіл отримувати не лише продовольчі товари, а й побутові. Близько 10% нашої мережі представляють саме непродовольчі магазини.

Крім того, ми намагаємося йти в ногу з часом і відповідати вимогам ринку. Тому наша мережа постійно розвивається, відриваються нові сучасні магазині, як невеликі крамниці, так і великі супер-маркети. Ми постійно розширюємо наш асортиментний ряд - сьогодні це більше 22 тисяч товарів. Крім того, в наших магазинах представлені товари вітчизняних виробників, тому ми даємо можливість нашим покупцям купувати українське.