тел.:   (044) 278-73-23
факс: (044) 279-10-39

адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 7\11

E-mail:   uks@coop.com.ua -, JavaScript

газета ВІСТІ

пропозиції для бізнесу


Профспілки

Страхова група 'Ю.БІ.АЙ – КООП'

4 квітня 2017 року у Залі засідань Всеукраїнської центральної спілки споживчиї товарист (Укркоопспілки) відбулись по-черзі збори акціонерів відразу двох всеукраїнських страхових компаній - Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Укоопгарант» та Приватного акціонерного товариства «Страхова група «Ю.БІ.АЙ». Такий збіг не був випадковим, адже акціонерам обох компаній належало прийняти стратегічне рішення, що об’єднання компаній в нову потужну страхову групу, що має на меті посісти провідні позиції на українському страховому ринку вже у найближчому майбутньому.

Обговорення перспектив злиття компаній отримало позитивне сприйняття у переважної більшості акціонерів обидвох зібрань, а обговорення нюансів та механізмів об’єднання потужностей та фінансових ресурсів проходило у надзвичайно конструктивній атмосфері. Зрештою, на обох акціонерних зборах були прийняті рішення, щодо схвалення процедур, направлених на злиття компаній та утворення нового потужного і фінансово надійного гравця на страховому ринку України - Приватного акціонерного товариства «Страхова група «U.B.I. - COOP» (Ю.Бі.Ай – КООП).

Серед головних завдань нової страхової групи особливо виокремлюється забезпечення підтримки кооперативного руху в Україні та забезпечення його учасників ефективним, прозорим та доступним страховим захистом. З цією метою вже найближчим часом кооперативній спільноті України буде запропоновано цілу низку нових та цікавих продуктів, що накращим чином відображатиме ідеологію кооперативного руху - Свій до свого по своє!.

Впевнена позиція «Ю.Бі.Ай.» на страховому ринці підтверджується оцінками національних професійних рейтингів. В тому числі українським представництвом міжнародного рейтингового агентства «Standart Rating (London), яким АО «СГ «Ю.Бі.Ай» присвоєно рейтинг uaAA, що свідчить о високом рівні фінансовою стійкості у порівнянні з іншими українскими страховими компаніями.

Серед клієнтів «Ю.Бі.Ай» такі відомі компанії як Український інститут промислової властності («Укрпатент»), ДП «Вуголь України», ДК «Укргаздобыча», НАК «Нафтогаз Україна», ТОВ «Слав’янскі нафтопродукті» та інші.